Zabawa w naśladownictwo - jestem MAMĄ
Dzieci uwielbiają odtwarzać w swoich zabawach sytuacje z życia codziennego, które wcześniej podpatrzą u swoich rodziców. Sprawia im to dużą radość, a także pozytywnie wpływa na ich rozwój.Takim nieodłącznym rekwizytem w pierwszych zabawach w „naśladownictwo” bardzo często bywa…wózek z lalką. Na ciepłym, miękkim, z najwyższej jakości bawełny, ręcznie tkanym dywaniku można długo układać laleczkę w słodkiej pościelce, karmić ją i usypiać. Fajnie jak dla małej mamy znajdzie się miejsce do siedzenia a będzie nim niski stołeczek z drewna, pięknie malowany w różne wzory. Jest niski i mała mama poczuje się naprawdę dorosła. Jest stworzony wprost dla niej.
Wózeczki są w Toto Design do wyboru w różnych barwach, kształtach okienek oraz dekoracjach.
Drewniany wózek dla lalek różowy z białymi elementami. Wykonany z ekologicznych materiałów, ręcznie malowany farbami spełniającymi europejskie normy EN 71.3 dopuszczające malowanie zabawek. Na kółkach oponki wykonane z gumy bezpiecznej dla dzieci, bez szkodliwych ftalanów. W 100% wykonany w Polsce.
Posiada regulowaną rączkę, można ją przykręcić na 2 wysokościach.
Idealny również dla dzieci dopiero uczących się chodzić. Dzięki wadze i antypoślizgowym kółkom jest stabilny i odpowiednio wyważony.

Myślę, że propozycja zabawy jest wspaniała a przede wszystkim bezpieczna i kreatywna, taka gdzie najmniejsi będą mogli spełnić się w naśladowaniu Mamy
Z naszego sklepu:1. WÓZEK DLA LALEK RÓŻOWY - TUTAJ
2. POŚCIEL DLA LALEK - TUTAJ
3. STOŁECZEK BIAŁY Z SZARĄ GWIAZDĄ - TUTAJ
4. DYWAN BUTTERFLY NUDE MOTYL FI 160CM - TUTAJ
5. KOC MIĘTOWY LARGE - TUTAJ
6. PODUSZKA - TUTAJ
7. KOSZ WIKLINOWY Z SZARYM OBSZYCIEM DUŻY - TUTAJ
8. MIĘTOWY KUFEREK WIKLINOWY - TUTAJ
9. BŁĘKITNY ŁABĘDŹ DEKORACYJNY - TUTAJ
1. FINO ŁÓŻKO 90X200 - TUTAJ
2. NAKLEJKI TRÓJKĄTY SZARE / ZŁOTE - TUTAJ
3. NARZUTA - TUTAJ
4. POŚCIEL - TUTAJ
5. LALKA - TUTAJShare this:

CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz